KFLK француски Кошула Школка Cufflinks за Mens Бренд Ткаенината линкови Копчето Зголеми Злато во Боја со Висок Квалитет Бесплатен Превозот 2018 Нови Пристигнување
Ново - 49 %

KFLK француски Кошула Школка Cufflinks за Mens Бренд Ткаенината линкови Копчето Зголеми Злато во Боја со Висок Квалитет Бесплатен

Залиха
DEN 940.32
DEN 480.00
Износот:

детали за производот
Големина : 19mm Подарок : cufflinks ткаенина за чистење на Пакет : независни пакување во ПП пластични кеси за да се спречи нула, добра нега на cufflinks. Ако треба да се купи Cufflinks кутија, можете да контактирате со услуга за клиентите. KFLK бренд вовед : KFLK е многу популарна во Кина, бидејќи на врвен квалитет и вистинската цена. Имаме една онлајн продавница во Кина, е најдобро-продаван. Ако сте заинтересирани, можете да контактирате со сервисот за веб-сајтот. Ние сме на вашите пријатели доверлив, правото на избор, ветувам. Строга контрола на квалитет, добра услуга, брза испорака, со добра верба, ова е KFLK. Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел. Ако вашата нарачка > $200, ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази, како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму. Сите производи се во акцијата, можете да поставите цел директно. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас во времето. Ова е најголем поттик за нас. Ви благодариме за изборот на нашите производи.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
L027
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Големина:
19mm
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови

Поврзани производи