1 пар 3d mink трепките трговија на големо реално mink крзно рачно изработени премин трепките индивидуални ленти дебели lash 13
Ново - 39 %

1 пар 3d mink трепките трговија на големо реално mink крзно рачно изработени премин трепките индивидуални ленти дебели

Залиха
DEN 184.80
DEN 113.00
Износот:


Топло Препорачуваме Продажба

Декларираните карактеристики

Должина:
as photo show
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
mink трепките
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 пар
Големина:
1 box

Поврзани производи