До 2015 Премногу Топло за да се Справи со Kieron Џонсон -Магија трикови

До 2015 Премногу Топло за да се Справи со Kieron Џонсон -Магија трикови

Залиха
DEN 95.04
Износот:


Замислете се во можност да го наводно за контрола на температура!
Пак замрзнување ладна може на кока-кола во врела топла еден!
Да се биде во можност да се направи може да се одржи пијат некој се избрани!
Една чаша Чај
Една шолја Кафе
Секој пијалок ви се допаѓа
Користење на Kieron е новиот систем ќе биде во можност да трик секој може да се на пијалок да содржат било кој вид на пијалок сакате внатре.
Прстенот е запечатена
На може да се отвори од гледач
Не Магнети
Не Лепила
Со помош на два специјални Glo Носители, можете да носат може да наоколу во вашиот џеб до еден час.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Магија Трикови:
Close-up Магија
Фаза Магија:
магијата упатство
монета магија:
магијата прстен
идеализам:
Levitation магија
магијата на книгата:
покер магија
Сметате магија:
Магијата предавање
јаже магија:
dove магија
магијата производи:
волшебник магија
магијата играчки:
магијата реквизити

Поврзани производи