5 компјутери Голема Мачка поставите Топла Продажба на Отстранлив Ѕид Налепница Црна Мачка Дома Декорација Налепници DIY Дома Decals Винил Ѕид Налепница AW-27

5 компјутери Голема Мачка поставите Топла Продажба на Отстранлив Ѕид Налепница Црна Мачка Дома Декорација Налепници DIY Дома

Залиха
DEN 263.04
Износот:


945854877810429 Најдобри Продажба и Мора да се Купи Ѕид Налепници US $ 3.98 /парче US $ 2.88 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.19 /парче US $ 3.99 /парче US $ 2.59 /парче US $ 13.59 /парче US $ 0.88 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.89 /парче US $ 3.59 /парче US $ 5.99 /парче US $ 6.19 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.69 /парче US $ 5.67 /парче US $ 2.89 /парче US $ 25.00 /парче САД $ 4.59 /парче US $ 3.98 /парче
Splice Големина : 50*72cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 60g/set
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
AW-27
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
AWOO
Тема:
Шема
боја:
Црна
:
50*72CM
користат за:
Стакло ,дневна соба ,parlour
Материјал:
пвц налепница

Поврзани производи