Најновите Модерен Дизајн О7 Личен Организатор Излет СТП Кожа Покрие Дневник Лаптоп Училиште Канцеларија Канцелариски

Најновите Модерен Дизајн О7 Личен Организатор Излет СТП Кожа Покрие Дневник Лаптоп Училиште Канцеларија Канцелариски

Залиха
DEN 239.52
Износот:


Опис :
Убаво стокмено, карактеристичен folio направени од најдобрите кожа. Класичниот дизајн е во тек со контраст крем крои. Природни зрна кожа екстериерот и ентериерот.
Дел Јазичиња : Лични информации, Забелешки, Адреси, Календарски, Регионалниот Код, IDD Код & Временската Разлика, Временски Зони..
Карактеристики :
1. Вистинска Кожа папка со пишување подлога
2. Бизнис карта носителот
3. Пен носителот
4. Со метал опфатени копчиња
5. За домашна употреба (office use.
Спецификација :
Материјал : Хартија+ СТП
Боја : Црвена, Сина, Црна, Жолта
Големина : A7 : 100*145mm/3.94"*5.71" 6 дупка
Пакет се вклучени :
1 x Лаптоп

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KICUTE
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Страна Обврзувачки Режим:
Серпентина/Спирала
Стил:
Гроздобер
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Тип:
Составот Книга
Стил:
Hardcover
Употреба:
подарок

Поврзани производи