OUSSIRRO 2 парчиња/set Window Завеса Holdback Европа Декорација Завеси Додатоци Tieback U - облик Завеса Куки Закачалка
Ново - 11 %

OUSSIRRO 2 парчиња/set Window Завеса Holdback Европа Декорација Завеси Додатоци Tieback U - облик Завеса Куки Закачалка

Залиха
DEN 1139.52
DEN 1014.00
Износот:


100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Како што е прикажано Големина : Прибл. 9cm x 23cm Материјал : Цинк легура тежина:300g Пакет се вклучени : 2 x Завеса Holdback Едноставен и класичен Тип, атрактивни завеса додатоци заличи вашиот живот!

Декларираните карактеристики

Нема. на Куките:
1
Број На Модел На:
W2427
Бренд Име:
OUSSIRRO
Употреба:
Завеса Материјал

Поврзани производи