100 парчиња/многу 3528 1210 SMD LED Red Blue Green Супер-Светли LED светилка Пет Боја КО-3528RGB

100 парчиња/многу 3528 1210 SMD LED Red Blue Green Супер-Светли LED светилка Пет Боја КО-3528RGB

Залиха
DEN 162.24
Износот:


100pcs КО-3528 RGB SMD LED

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
КО-3528RGB

Поврзани производи