12Model 24PCS Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Со Подарок За Samsung S3 i9300 Забелешка 2 J3 J7 J5 Забелешка 3 4 5 S6

12Model 24PCS Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Со Подарок За Samsung S3 i9300 Забелешка 2 J3 J7 J5 Забелешка 3

Залиха
DEN 364.32
Износот:


Повеќе Полнење порта ,ве молиме Кликнете :
Опис :
A - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите. Б - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
C - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
Д-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакет Вклучувајќи(До вашата нарачка опција) Полнење port/24pcs
Подарок/1 сет

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
Повеќето од Брендовите
Бренд Име:
DDONG(电子设备)
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи