Божиќ Ноќ На Вештерките Роденденски Подарок Rilakkuma Се Релаксираат Мечка Руно Onesie Homewear Качулка Пижами Sleepwear Облека За Возрасни

Божиќ Ноќ На Вештерките Роденденски Подарок Rilakkuma Се Релаксираат Мечка Руно Onesie Homewear Качулка Пижами Sleepwear Облека

Залиха
DEN 1207.20
Износот:

Материјал : Корални Руно Пакет, вклучувајќи : 1 buc Големина : S/M/L/XL 100% Сосема Нов Забелешка : боја може да биде малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент. Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување време во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук Мешавини
Декорација:
Никој
Сезоната:
Есен
Sleeve Стил:
Редовни

Поврзани производи