Одговара За BMW F10 5 серија 525i 520i Автомобил 2 парчиња Лево и Десно Воланот Копчето Покрие Трим+1Pc У Тип на Автомобил Стил Налепница ABS
Ново - 28 %

Одговара За BMW F10 5 серија 525i 520i Автомобил 2 парчиња Лево и Десно Воланот Копчето Покрие Трим+1Pc У Тип на Автомобил

Залиха
DEN 1583.52
DEN 1140.00
Износот:


*100% Сосема Нов * Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика * Количина : 3 Pcs/Set (2 парчиња лево и десно копче трим + 1pc У тип Трим) Одговара за BMW 5 Серијата F10 528i 535i 2011-2013 Одговара За BMW 5 Серијата F10 520 2011-2014 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. 3,Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. 4,Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае со Години Pls Забелешка : ве Молиме споредете обликот внимателно со вашиот автомобил. Тоа мора да биде иста како на сликата. Во спротивно, тоа ќе не собере.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS
Бренд Име:
YAQUICKA
боја:
мат сребро.
Количина:
3Pcs/set
Инсталирајте позиција:
автомобил воланот
compatiable:
За F10 5 серија 525i 520i

Поврзани производи