Rivca Snap Копчето Накит Кристал Метал Стил Snap Копчето Нараквици За Жените Алка Европа Монистра Божиќ Подароци D03201
Ново - 36 %

Rivca Snap Копчето Накит Кристал Метал Стил Snap Копчето Нараквици За Жените Алка Европа Монистра Божиќ Подароци D03201

Залиха
DEN 20.16
DEN 13.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Европската & Американски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Rivca
Материјал:
Метал
Должина:
20mm Rivca Snap button
Функција:
No
Компатибилност:
NO

Поврзани производи