5PC Спојки Опрема 15T Превоз заклучување за HP 3180 4480 4580 4500 4660 4600 5788 2488 5610 5740 5750 5780 6310 6318 F4210 F4235 F4240

5PC Спојки Опрема 15T Превоз заклучување за HP 3180 4480 4580 4500 4660 4600 5788 2488 5610 5740 5750 5780 6310 6318 F4210 F4235

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Опис :
Име на производ : Спојки опрема 15 T 15 заби Превоз заклучување опрема
Се користи за : HP 3180 4480 4580 4500 4660 4600 5788 2488 5610 5740 5750 5780 6310 6318 F4210 F4235 F4240 F4280 D4145 D4155 D4160 D4260 6210 J3640 J3680 C4180 D5065 8049 C3140 C3150 C3180 C4140 C4150 C4280 D5060 D5065 D5069 J3680 6310 L7680 J4500 J4550 J4580 J4680 C4680 2355 ОЕМ код / Дел No : N/A Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
F4280 D4145 D4155 D4160 D4260 6210 J3640 J3680 C4180 D5065 8049 C3140
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Спојката опрема 15T 15 заби Превоз заклучување опрема
ОРИГИНАЛНИОТ Mfr /КОМПАТИБИЛЕН:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Модел Број 1:
3180 4480 4580 4500 4660 4600 5788 2488 5610 5740 5750 5780 6310 6318
Модел Број 2:
F4210 F4235 F4240 F4280 D4145 D4155 D4160 D4260 6210 J3640 J3680
Модел Број 3:
C4180 D5065 8049 C3140 C3150 C3180 C4140 C4150 C4280 D5060 D5065 D5069
Модел Број 4:
J3680 6310 L7680 J4500 J4550 J4580 J4680 C4680 2355
КОЛИЧИНА:
5pc

Поврзани производи