FCFB велосипед матични алуминиумски + 3k јаглерод патот велосипед планински велосипед агол 6 60 70 80 90 100 110 120mm агол 17 70 80 90 100 110mm
Ново - 35 %

FCFB велосипед матични алуминиумски + 3k јаглерод патот велосипед планински велосипед агол 6 60 70 80 90 100 110 120mm агол

Залиха
DEN 864.00
DEN 562.00
Износот:

Бар Менгеме Дијаметар Φ31.8мм 4-Топ Faceplate Steerer Diameter1-1/8" (Φ28.6mm) Матични Должина од 6° 90mm/100mm/110mm/120/80/70/60mm 17 ° 70mm/80mm/ 90mm/100mm/110mm Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. само истиот мојот линк сива боја ,нема да имаат друга боја 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3. ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 4.ако ви треба пристигне Ако сакате да пристигне брзо, ве молиме изберете DHL, UPS-от, FEDEX, 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
FCFB
Висина:
36 - 45mm
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Материјал:
сојузник +јаглерод

Поврзани производи