110/220V Пастирски Стил Природни Смоли Креативните Мали Чешма Мебел Фенг Шуи Декоративни Украси рачно изработени Подароци Оркестарот
Ново - 36 %

110/220V Пастирски Стил Природни Смоли Креативните Мали Чешма Мебел Фенг Шуи Декоративни Украси рачно изработени Подароци Оркестарот

Залиха
DEN 2016.00
DEN 1290.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
PEONYFUN
Име на производ:
чешмата
Големина:
11.3*11.3*15CM
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
1*чешма
Материјал:
Смола
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед
погоден:
Дневна Соба Чај Соба, Канцеларија, Хотел

Поврзани производи