1PC/Многу Зеленчук Морков Cookie Домаќинство Партија Материјали Бисквит Cookie Торта Фондан Украсување Алатки Кујна Печење Алатки

1PC/Многу Зеленчук Морков Cookie Домаќинство Партија Материјали Бисквит Cookie Торта Фондан Украсување Алатки Кујна Печење Алатки

Залиха
DEN 95.04
Износот:


1 PC/Многу Зеленчук Морков Cookie Домаќинство Партија Материјали Бисквит Cookie Торта Фондан Украсување Мувла Кујна Печење Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Калапи Машина Сет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Околу 9*4.5 cm
Облик : Најновите Зеленчук Морков Колаче Машина Калапи
Пакет : 1 PC/Многу во Opp Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки, Јајце Овошје Суши Ориз Чоколадо Моделирање Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Декларираните карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Зеленчук Колаче Машина
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Зеленчук Морков Cookie Мувла
дизајн:
Зеленчук Морков Колаче Машина 143
Големина:
Approx 9*4.5cm Stainless Steel Metal Cookie Cutters
Пакет:
1PC/Многу не ' Рѓосувачки Челик Cookie Секачи во Opp Вреќа
Предност:
Симпатична Зеленчук Морков Колаче Машина Дете Дете Омилен Облик
Функција:
Чисти, Издржливи Лесно Demoulds Мулти Функционални Бисквит Калапи Машина
Примена:
Торта Бисквит Чоколадо Пржени Јајца Суши Ориз, Овошје Деко
Поврзани производи:
Кујна Матрицата Торта Cookie Фондан Машина За Оркестарот
Поврзани Производи 2:
Торта Декорирање Алатки Силиконски Калап Цевки Млазницата
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Поврзани производи