30pcs/поставите Нова Година Црвено Плик Свадба Црвено Плик Кинеската Нова Година Црвено Џеб Пролетниот Фестивал
Ново - 15 %

30pcs/поставите Нова Година Црвено Плик Свадба Црвено Плик Кинеската Нова Година Црвено Џеб Пролетниот Фестивал

Залиха
DEN 383.52
DEN 326.00
Износот:


Име На Производ : Црвено Џеб
Големина : S 8x12cm M : 9x17cm
Пакување : S : 42pcs/pack, M : 30pcs/pack

Декларираните карактеристики

боја:
микс
Големина:
S 42pc, M 30pc
празник:
Универзална
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
Бренд Име:
TAROOHOME
Број На Модел На:
НЕ

Поврзани производи