1 Пар Бела Чипка Зглоб Ракави со монистра Викторија Хривнија Средновековниот Cosplay Accsesory

1 Пар Бела Чипка Зглоб Ракави со монистра Викторија Хривнија Средновековниот Cosplay Accsesory

Залиха
DEN 479.52
Износот:


1 Пар Бела Чипка Зглоб Ракави со монистра Викторија Хривнија Средновековниот Cosplay Accsesory 100% Сосема Нови Димензии : Должина : околу 14-20cm/5.5-7.5" Пакет вклучуваат : 1pair ткаенината нараквица (Други предмети во слики не се опфатени!) Ова би можело да биде најдобар Присутни / Подарок за вашето семејство или вашите пријатели. Бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 2~3cm/inch. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Pls Вид преовладуваат!

Декларираните карактеристики

Ракавици Големина:
една големина
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Знаци:
Период Носии
Пол:
Жените
Бренд Име:
BLESSUME

Поврзани производи