Трговија на големо 2 парчиња метал антички бронза цвет шарм приврзоци за diy накит fingings 57*50mm 3596A
Ново - 8 %

Трговија на големо 2 парчиња метал антички бронза цвет шарм приврзоци за diy накит fingings 57*50mm 3596A

Залиха
DEN 76.32
DEN 70.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
3596A
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Големина:
57*50mm
Тежина:
16.2g
боја:
бронза
Пакет:
Коверти / Картон
Употреба:
diy накит
Место на Производство:
Кина. YiWu

Поврзани производи