Зелена+Титаниум 8 Бои CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Триумф T120 BONNEVILLE година
Ново - 18 %

Зелена+Титаниум 8 Бои CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Триумф T120 BONNEVILLE година

Залиха
DEN 1903.68
DEN 1561.00
Износот:


Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,
ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!
ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !

Декларираните карактеристики

боја:
Sliver Титаниум, Злато Титаниум, Зелена Титаниум, Црна Титаниум, Сина Титаниум, Портокал Титаниум, Црвена Титаниум, Полн Титаниум
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Висина:
1.61cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
5.34cm
Име На Модел:
WYZDSSNJ-303
Објектот Тежина:
0.31kg
Објектот Должина:
12.82inch
Објектот Дијаметар:
0.22inch
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова

Поврзани производи