(BT163 20mm)10pcs микс 8colors Гроздобер Легура Кристал Копчиња Flatback цвет Headband Bowknot Додаток Занает

(BT163 20mm)10pcs микс 8colors Гроздобер Легура Кристал Копчиња Flatback цвет Headband Bowknot Додаток Занает

Залиха
DEN 119.04
Износот:

Напомена : pls љубезно ни остави порака на која боја мн сакам кога ќе го поставите цел од нас, или ние ќе ви испратиме копчиња по случаен избор.
Плаќање
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркард, Western union итн.
ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака по пари достигне.
Превозот
Пакет ќе бидат испратени во 5-7 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат, ве молиме да се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
BT163
Обликот:
Цвет
Големина:
diameter size

Поврзани производи