15 компјутери бесплатен превозот Шампањ злато шарм diy метал морска ѕвезда pendant за ѓердан&нараквици накит одлуки 23*19 мм 33137A
Ново - 8 %

15 компјутери бесплатен превозот Шампањ злато шарм diy метал морска ѕвезда pendant за ѓердан&нараквици накит одлуки 23*19 мм

Залиха
DEN 84.96
DEN 78.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
33137A
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Големина:
23*19 mm
Тежина:
1.8 g
боја:
Шампањ Злато
Пакет:
Коверти / Картон
Употреба:
diy накит
Место на Производство:
Кина. YiWu

Поврзани производи