Реалниот допир Слива Пурпурна picasso calla лилјани,свадба булчински букети,дома декорација,centerpieces,corsage,boutonniere
Ново - 14 %

Реалниот допир Слива Пурпурна picasso calla лилјани,свадба булчински букети,дома декорација,centerpieces,corsage,boutonniere

Залиха
DEN 623.52
DEN 536.00
Износот:


Се надеваме дека ќе може да се разбере дека меѓународната испорака најмногу зависи од превозникот и локалниот обичај.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
"Бесплатен превозот"за да се одбрани земји,проверете го списокот на спуштање.Ние прифаќаме Alipay/TT/Creditcard(виза/mastcard)/Money Bookers/Moneygram/дебитна картичка. Ви благодариме!
За предмети unreceived, скршени или неисправни, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас за наплата или reship.Главната предност е ниска цена на превозот, но тоа трае многу подолго време, околу 20 ~ 25 дена во САД, ЕВРОПА, АЗИЈА, околу 20 ~ 35 дена да КАНАДА, ЈУЖНА АМЕРИКА, итн.
>>Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 30 дена по приемот. Plz контакт со нас, ако имате било каков проблем., па ве молиме да се разбере
Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
>>Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Испорака нормално трае 20~35 работни дена,Понекогаш тоа може да биде одложена поради лошите временски услови,одмор ,или обичај е строго безбедност или на нешто што не може да се очекува. Голема благодарност!. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, , ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ние ќе бидат одговорни за вас !
>>Плаќање
1.
Ако вашиот предмети не можат да пристигнат над 35 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме за вашето внимание, имајте пријатен ден!
1. Што значи "Слободен Испорака" значи?
"Слободен испорака" значи купувачи не треба да го плати превозот цена, но треба да биде одговорен за какви било Царински давачки или провизии ако се причинети. Тоа трае околу 4 ~8 дена да повеќето земји.
>>Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност, обвинет во нивната земја.
EMS (DHL) е подобро за големи пакети. Кои се разликите меѓу Кина Пост и ЕМС (DHL)?
Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.
Боја Несовпаѓање :
Ако сте примиле нашите производи и се чувствуваат стоката боја имаат различни отпадоци со вистински стоката што е нормално,бидејќи d ifferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Предмети Спецификација :
Цвет глава дијаметар : 7cm
Должина : 37cm
>>Превозот
Дестинација
Околу Превозот Време
САД
Околу 20 - 25 работни дена
Велика БРИТАНИЈА/Австралија/Канада/Франција
Германија/Австрија/Европа
За 20-35 работни дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време
Ние само бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост,ако ви треба брза испорака од страна на EMS, DHL, или FEDEX, треба да се обрне на превозот надомест.

Декларираните карактеристики

Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
Calla Лилјани
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
PU
Повод:
Свадба
Тип:
Calla
Стил:
Цвет

Поврзани производи