Катира Сектор Кристал Студ Обетки Brincos Femme Уво Жените Накит Изјава Earring Boucles D'oreille Жените GLE6350
Ново - 29 %

Катира Сектор Кристал Студ Обетки Brincos Femme Уво Жените Накит Изјава Earring Boucles D'oreille Жените GLE6350

Залиха
DEN 479.52
DEN 340.00
Износот:


Бесплатен Превозот 2016 година нови симпатична цвет cc студ обетки жените eari
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
GLE6350
Бренд Име:
YAN МЕИ
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
earring големина:
23*32-милиметри
Earring тежина:
8.3 g/Парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
OPP вреќа
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)

Поврзани производи