7/8(23mm) grosgrain лента печатени бренд персоналните лента свадба бонбони кутија со лента декорација услуги 100yards/многу
Ново - 24 %

7/8(23mm) grosgrain лента печатени бренд персоналните лента свадба бонбони кутија со лента декорација услуги 100yards/многу

Залиха
DEN 2351.52
DEN 1787.00
Износот:

Ако постои грешка во ред, вие треба да се ре-плаќате целата цена. Една Ролна лента = 100 метри = 91.
Превозот Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид : 1, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2, ве Молиме проверете со вашата земја? Царинската испостава ја одредува она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки . Кога ќе добиете цел, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Персонализирани производи без проблеми со квалитетот (споменатиот процес на дефекти не може да биде квалитетот на проблем) не наплата,ви Благодариме за разбирањето!
Освен горенаведените проблеми,ако има и други очигледни квалитет грешка, ве молиме контактирајте го продавница за да го ре-print, продавницата ќе соработува со последователната обработка. Злато и сребро не може да се постигне површината проѕирен кристал ефект,ве молиме изберете три-димензионални топол печат злато и сребро процес. Политика На Враќање 1. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба . Бојата на содржината може да бидат испечатени малку нерамномерна или малку преку позадина, ако бојата малку поинаква е нормален феномен, особено во жолта и бела и релативната боја.
Опис На Производот
Печатење лента, Мин. цел : една ролна =100 двор =91 метар

Дознај Повеќе За Овој Производ
Ве молиме имајте во предвид вашите информации според стилот,
ние ќе ви даде дизајн во рок од 24 часа

Примерок дијаграм
Обичај производ внимание Правилата Овој производ е сопствен производ, не се подели на мало, тркалаат ве молиме цел еден, два тома цел 2. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации ,Ние веруваме комуникација е најдобар начин да се добие преку било каков проблем, па pls се чувствуваат слободни да не контактирате ако кој било проблем. Овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. Ве молиме кликнете на на палетата за да ја одберете соодветната боја на лентата (различни дисплеј во боја и боја на екранот ќе бидат малку различни, ве молиме да преовладуваат во вид).,Ltd основана во 2000 година,е еден од наводен печатење лента производство во кина,Ние се специјализираат во производство на различни видови на персоналните лента.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако ви треба пакет брзо, ве молиме, изберете ја изразат, можеби треба да се плати за дополнителни испорака такса.

Haosihui подарок Co. Ние и ветуваме да се даде сте задоволни резолуција врз основа на мојата богато искуство на онлајн продажба. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас . ние ќе се потрудиме да solv e тоа за вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
haosihui
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
ЛП-11
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Печатени
Стил:
Двојно Лице
Шема:
кориснички
Ширина:
7/8''(23mm)
Повод:
Свадба/Партија/Роденден/Божиќ
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Печатени
боја:
кориснички

Поврзани производи