ZY DIY Прилично 8 Боја Цветаат Sunflowers Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина Подарок
Ново - 6 %

ZY DIY Прилично 8 Боја Цветаат Sunflowers Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина

Залиха
DEN 143.04
DEN 134.00
Износот:

ZY DIY Прилично 8 Боја Цветаат Sunflowers Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина Подарок Име на Производ : FF-198 D Прилично 4 Боја Цветаат Sunflowers Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина Материјал : 100% полиестер чувствува Дизајни и бои : црвен / портокал / жолта / зелена / розова / rosepink / сино / светло сина Големина : 17x17cm дебелина 3мм Употреба : заеднички DIY проекти или Деца Рано Учење

Декларираните карактеристики

Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
чувствував ткаенина

Поврзани производи