За Xiaomi redmi 3 случај redmi 3 про Кожа Покрие Луксузни Fundas прекривачот за Redmi 3 Hongmi 3 Redmi3 про 5.0 слободен екран филм
Ново - 6 %

За Xiaomi redmi 3 случај redmi 3 про Кожа Покрие Луксузни Fundas прекривачот за Redmi 3 Hongmi 3 Redmi3 про 5.0 слободен екран

Залиха
DEN 117.12
DEN 110.00
Износот:

За Xiaomi redmi 3 случај redmi 3 про Кожа Покрие Луксузни Fundas прекривачот за Redmi 3 Hongmi 3 Redmi3 про 5.0" слободен екран филм руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Внимание Ве Молам : (Многу Imporant !!!)
Почитувани гости
Како имаме толку многу видови на производи ,така што ние не можеме да ги листа сите,и ние само преземете еден модел за референца.Сликата е само да се користи за прикажување на детали.

Декларираните карактеристики

Големина:
For Xiaomi redmi 3
дизајн:
Обична,Метален
Карактеристики:
Паричникот Стојат Флип
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Бренд:
за xiaomi redmi 3
Стил:
12 дизајн стилови
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Зелена,Црна,Розова,Розово,Сино Небо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
Нечистотија-отпорни & Анти-удар Заштитна Вашиот Телефон
Добавувачи:
Фабриката за директна продажба видиме случаи Coques Capinha
функција 1:
СТП Кожа, Универзална Паричникот Маска, Телефон Торба, Fundas
Карактеристика 2:
Високо Квалитетни Магнетни Флип Паричникот Случај Со Држачот
функција 3:
Луксузна Гроздобер Стил Со Стојат Функција

Поврзани производи