HOWOSEX Мини Анален Дилдо Реални мека Вибратори со Силна Вшмукување Чаша Лажни Пенисот Задник Plug Анален Plug Секс Играчки за Жени човек
Ново - 40 %

HOWOSEX Мини Анален Дилдо Реални мека Вибратори со Силна Вшмукување Чаша Лажни Пенисот Задник Plug Анален Plug Секс Играчки

Залиха
DEN 239.04
DEN 144.00
Износот:

(Ве молиме да се бара за се прошири време на испорака ако испораката заштита се случува истечено и не сте добиле стоки уште) 4. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Нема зборови или слики со "СЕКС'. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Трговија изјава : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Не батеријата е вклучена. Понекогаш ,тоа ќе се случува, дека поштата може да го изгуби пакет . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Гаранција и по-продажбата на услугата 1. Ве молиме мора да се прочита горенаведените услови пред да ја купите Ние ќе гледаме како сте прифатени од горенаведените услови ако имате нареди. Ви благодариме за вашето разбирање и се надевам дека ќе има добар престој во мојата продавница. Предмети ќе имаат следење на информациите кои на веб-страницата . Време на испорака, обично, тоа трае за околу 15-60 работни дена да го добие. Нарачки под 10 американски долари, ќе биде испратен од untracked превозот метод.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
HOWOSEX
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
D163
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No
Големина:
14.5*2.2cm
Име:
HOWOSEX Мини Анален Дилдо Реални мека Вибратори со Силна Вшмукување Чаша
Cerficate :
FCC,ФДУ,ROHS,CE
Пакет:
Дискретна достава
режим:
упатство

Поврзани производи