За LeEco Ле Max 2 X820 X821case Оригинални силиконска маска транспарентна заштита школка Ле max 2 случај Letv ле 2 про x620 & X820

За LeEco Ле Max 2 X820 X821case Оригинални силиконска маска транспарентна заштита школка Ле max 2 случај Letv ле 2 про x620

Залиха
DEN 95.04
Износот:


Спецификации :
Материјал : Висок Квалитет TPU
Бои : Розово Злато,Злато,Јасно.Црна
Пакет Содржи :
1 Парче на мобилен телефон Случај (Case Само.Телефонот не се вклучени)
За Letv Ле 2 случај Оригиналната силиконска маска транспарентна заштита школка Ле max 2 случај Letv ле 2 про x620 & X820
Impo
Слики
СИТЕ слики се 100% оригинални, не ГЛАСАЧКО место, само додаде вода за печатење
само различна е режим на блиц, со или без блиц
Само кажи ми ако ти треба оригинални слики (место на својата веб страна/продавница, или да се покаже вашиот клиент),
ние ќе испрати слики без вода за печатење за вас преку е-Маил.
Врз основа на различни екранот, бојата ќе биде малку аберации, се надевам драги купувачот се разбере ^ ^
Вредност на Комерцијална Фактура
Со цел да се направи царинење многу лесно и брзо( нормално, ако вкупната вредност помала од царинење ќе биде многу брзо, на овој начин ќе ја прими стоката многу брзо премногу), исто така можете да платат помалку данок (било увоз даночни се купувачите одговорност) за намалената вредност на фактура, па ние ви препорачуваме драги купувачот нека направи фактурата во пониска вредност, и да не информираат колку вредноста би сакале да го покажа на сметка кога ќе го поставите цел.
Причина на сите наши производи вклучувајќи го и превозот на трошоците (бесплатен превозот за вас), врз основа на различни предмети, превозот цена сметки за 20-60% од вкупните трошоци. Па ако не извести нас како многу вредност ви се допаѓа покажа на фактура, ние ќе го направи тоа 60% од реалните плаќање сте го направиле, се надевам дека моите почитувани купувачи се разбере, благодарение ^ ^
Измена и Откажување на Нарачка
Нашите испорака секогаш многу брзо, нормално во рамките на 1-3 природни дена, па ако барањето за промена или престанок на вашата цел,
предвидено вашата цел не е веќе процесуирани и предаден, ве Молиме контактирајте со нас на вашиот точната промени или откажување известување,
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме во можност да направите промени, или да го откажете вашата нарачка откако ќе се процесуирани и испраќаат.
Политика На Враќање
Ние секогаш ја испита секоја единица пред испораката.
Но Ако се уште се неисправни на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ги добијат,
Ние ќе го направи разумно решение.
Повратни информации
Ние го цениме драги купувачот ни даде вистинска коментари, имаме доволно доверба на нашите производи во многу повисок квалитет, а исто како нашите опишани. Но, знаете вашите коментари е многу важно за нас, дури и да одлучи нас живот или смрт, па ако ви се случува да ни даде негативни коментари, ве молиме да ни даде шанса да се преговара за деталите со вас и решавање на проблемите надвор. Многу благодарам!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Ле MAX 2 X820
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Обичен
Компатибилен Бренд:
LeEco
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
ZIQI
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
4-6
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
tpu случај
Точка име :
tpu случај
Стил:
Јасни и транспарентни мека TPU тенок телефон
квалитет:
Нови материјали од висок квалитет
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Тип:
Случај За Letv Ле 2 Ле max 2 случај Letv ле 2 про x620 & X820

Поврзани производи