KSOL M4/M3 304 Сплит Заклучување Пролет Подлошки Завртка Заптивка 100pcs
Ново - 0 %

KSOL M4/M3 304 Сплит Заклучување Пролет Подлошки Завртка Заптивка 100pcs

Залиха
DEN 45.12
DEN 45.00
Износот:


Ви благодариме за доаѓање до KSOL. Уживајте во вашата шопинг!
*KSOL M4/M3 304 Сплит Заклучување Пролет Подлошки Завртка Заптивка 100pcs
M4 304 Сплит Заклучување Пролет Подлошки Завртка Заптивка 100pcs Product Име : Пролет Миење; Материјал : 304
Главната Боја : Сребро Тон;
M4 :
Внатрешниот Кол : M4 (Околу 4.2 mm)
Надворешниот Кол : 6.5 mm/ 0.25"
Дебелина : 1mm/ 0.04"
M3x7mmx0.5mm :
Внатрешниот Кол : M3(Околу 3мм)
Надворешниот Кол : 7mm/0.28"
Дебелина : 0.5 mm/0.02"
M3x6mmx0.5mm :
Внатрешниот Кол : 3мм/0.12"
Надворешниот Кол : 6mm/0.24"
Дебелина : 0.5 mm/0.02"
Погоден за монтажа, електроника, машини, модели на автомобили, модел авиони и други резерви.
Подлошки обично се користи за да се дистрибуираат носивост на навој завртки, навртки и завртки еднакво како fastener се затегнати.
Наменети за општа употреба под главата на гром или орев.
Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Пролет Подлошки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Декларираните карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
M3x6mm, М4, M3x7mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SZ-CNIM-G006852
is_customized:
Yes

Поврзани производи