Жените Платно Чевли За 2017 Пролет и Есен Патент Оптоварување Женски Висока Помош Класичен Секојдневен Чевли на Жена
Ново - 30 %

Жените Платно Чевли За 2017 Пролет и Есен Патент Оптоварување Женски Висока Помош Класичен Секојдневен Чевли на Жена

Залиха
DEN 1067.04
DEN 747.00
Износот:


Поголем големина :
Купуваат чевли според должината на стапалото.
Нозете широк нозе масти изберете поголем големина.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Платно
Број На Модел На:
6363
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Патент
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
KMUYSL

Поврзани производи