Место за фотографија во позадина Денот на Вљубените позадина Позадини за фото студио 10x10ft Фотографија-студио-позадина 10336
Ново - 0 %

Место за фотографија во позадина Денот на Вљубените позадина Позадини за фото студио 10x10ft Фотографија-студио-позадина 10336

Залиха
DEN 954.24
DEN 954.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина (мм):
150x210cm, 150x300cm, 240x240cm, 240x300cm, 300x300cm, 300x450cm, 300x600cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
10366
Бренд Име:
SJOLOON
Материјал:
тенка винил
Стил:
сон
is_customized:
Yes

Поврзани производи