Бесплатен Превозот 100pcs 1R Мерлин Тетоважа Игли за Трајна Шминка Веѓа и Усна Дизајни Делукс Мерлин Машина
Ново - 5 %

Бесплатен Превозот 100pcs 1R Мерлин Тетоважа Игли за Трајна Шминка Веѓа и Усна Дизајни Делукс Мерлин Машина

Залиха
DEN 614.40
DEN 584.00
Износот:


100pcs 1 R Мерлин Тетоважа Игли за Трајна Шминка Веѓа и Усна Дизајни Делукс Мерлин Машина Спецификација : 1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања. (2) Одлична стабилност, помалку вибрации. (3) Сечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик (4) Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства! Пакет :
1. количина : 100pcs/торба
2. Големина : 1 R
Shippment : -Сите нарачки ќе се постапува во рок од 48 часа по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, тогаш ние би можеле да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. -На itmes ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS. -Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање. -Online следење на располагање. Следење на број и webste ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. Ве молиме песна од линкот : www.17track.net/en/ -ве Молиме овозможи 20-60 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail. Нормално пристигнувањето Време : А)Азиски земји (10-20days) Б)Европа, Северна Америка (10-25 дена) В)Африка; латинска Америка и Океанија (25-60 дена) E-пакет (10-25days) -Ние обезбеди комбинирање на превозот и пад на превозот. Политика на враќање : -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата. Повратни информации : -се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу. Задоволството на клиентите е многу важно, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратни информации.Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации. Трпение и разбирање се доблести. Ви благодариме. КОНТАКТ со НАС : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви Благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
YM-15
Тип:
Тетоважа Игла
Натпревар за:
Мерлин Тетоважа Машина
Количина:
100pcs
Користат За:
Пакет:
Sterilized, Независни Пакет

Поврзани производи