Нови 10pcs/многу Доведе Тежина Риболов Sinker Со Завртување 5g/10g Риболов Справи со Алатки Pesca Acesories Океанот риболов алатки
Ново - 47 %

Нови 10pcs/многу Доведе Тежина Риболов Sinker Со Завртување 5g/10g Риболов Справи со Алатки Pesca Acesories Океанот риболов

Залиха
DEN 287.52
DEN 152.00
Износот:


Pcking листата : 10 компјутери риболов куките
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов линии,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SeaKnight
Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Обликот:
ОСТАР
Тип:
Бодликава Кука
Број На Модел На:
z-hook-qz-01
боја:
како на слика
Тежина:
5g 10g

Поврзани производи