IOS Wifi Endoscope 8мм Леќа 6 LED Безжичниот Водоотпорен Андроид Endoscope Инспекција Borescope Камера 1M 2M 5M Кабел HD 720P

IOS Wifi Endoscope 8мм Леќа 6 LED Безжичниот Водоотпорен Андроид Endoscope Инспекција Borescope Камера 1M 2M 5M Кабел HD 720P

Залиха
DEN 1049.76
Износот:

Најновите Endoscope : WIFI Endoscope може да ги поддржи сите Android Паметни телефони и За iphone и За IPad Про.

Декларираните карактеристики

Сензор Големина:
100CM, 200CM, 350CM, 500CM
Димензии (L x W x D)(mm):
1m 2m 5m 7m 10m
Видео Формат На Компресија:
MPEG4,MJPEG
Технологија:
Pinhole
Сензор:
CMOS
Складирање:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 10,Windows Vista,Windows 8,Windows XP
Бренд Име:
JCWHCAM
is_customized:
Yes
Аудио Излез:
Никој
боја:
Црна
Поддржани Мобилни Системи:
Android,iOS
Напојување(V):
usb otg
Потрошувачка На Енергија(W):
Н А wifi endoscope pc
Тип:
Змија Индустриски Endoscope
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Минимална Осветлување(Лукс):
Н А
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Напојување:
Нормално
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
75°
Инсталација:
Вградени
Сензор Бренд:
SONY
Број На Модел На:
АД-Wifi-5m Endoscope За IOS
Леќа (mm):
8мм

Поврзани производи