Нова пролет памук бебе момче облека долг ракав т маици + панталони млади момчиња поставува детска облека tracksuits за новороденче chidlren
Ново - 0 %

Нова пролет памук бебе момче облека долг ракав т маици + панталони млади момчиња поставува детска облека tracksuits за новороденче

Залиха
DEN 210.24
DEN 210.00
Износот:


Ако имате било какви прашања, ве молиме да не се отвори спорот без контакт ing нас .Ние можеме да се обидуваме нашите
најдобро е да се реши проблем за вас.
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!
Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, јас ве советуваме да се избере еден поголем.
Прирачник мери,ве Молиме овозможи 2-3 CM отстапувања,ви Благодариме.
Етикети се надвор да се избегне каква било повреда.
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад / Russion : e Packet испорака од Кина (7 6 0 работни дена).
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
e njoy вашата шопинг!

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
8-12.5
Бренд Име:
Unini-јун
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Поврзани производи