крило гадост tak Шик Накит Мода Жените Ангел Шупливи Топката Метал Долг Синџир на Ѓердан За Жените Денот на Вљубените Љубители' Подарок
Ново - 5 %

крило гадост tak Шик Накит Мода Жените Ангел Шупливи Топката Метал Долг Синџир на Ѓердан За Жените Денот на Вљубените Љубители'

Залиха
DEN 84.00
DEN 80.00
Износот:


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.
1.за олово и никел слободни
2.фер добар квалитет
крило гадост tak Шик Накит Мода Жените Ангел Шупливи Топката Метал Долг Синџир на Ѓердан За Жените Денот на Вљубените Љубители' Подарок
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме за разбирањето!
4. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност.
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.
фабрика

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
крило гадост tak
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HD000110165
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
Стоковните:
ѓердан
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
Пакет:
секој објект со opp вреќа
shippment:
Бесплатен превозот

Поврзани производи