AOCLU wobblers Супер Квалитет 5 Бои 38mm Тешко Мамка Minnow Чудак Попер Stik Риболов мами Бас Свежи Солена вода 14# VMC куките
Ново - 30 %

AOCLU wobblers Супер Квалитет 5 Бои 38mm Тешко Мамка Minnow Чудак Попер Stik Риболов мами Бас Свежи Солена вода 14 VMC куките

Залиха
DEN 240.00
DEN 168.00
Износот:


7971321862648685 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 5.71 /парче US $ 4.25 /парче US $ 5.70 /парче US $ 4.02 /парче US $ 3.60 /парче US $ 28.46 /парче Функција :
-VMC Куки; Големата Вода Отпорност на Resistence
- Рамна Површина Прстени За Подобрување На Тест Тежина
-Суровини Од Јапонија Што Организмот Чиста Јасно
-Телото Запечатен Со Ултразвучно испитување; Нема Вода Во По Време на Употреба
7 Бои За Вашиот Избор

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
XS38
Бренд Име:
AOCLU
Должина:
38mm
Тежина:
2.8g
Тип:
Stik
акција:
Тоне
длабочина:
Сите Класа
Куките:
VMC 14#
Прстени Inna Кол.:
2.5 mm
Тело Материјал:
ABS Од Јапонија

Поврзани производи