Шише Магија од Ninh -Магија трикови

Шише Магија од Ninh -Магија трикови

Залиха
DEN 95.52
Износот:


2014 Шише Магија од Ninh
ДЕМО :http : //v.youku.com/v_show/id_XNz E4 Mj Y5 OTQ4.html
Визуелно навлезат вашиот сопствен шише вода со предмети ќе позајми од гледачот.
Пристап гледач додека држи едно шише вода,побара да позајмуваат било мали објектно и визуелно се топи нивниот објект низ ѕидовите на вашиот шише за вода.
Можностите се бескрајни! Позајмуваат монети, клучеви, карти за играње, па дури и РИПКА! Има толку многу можности ќе се доаѓа до големи идеи во ниеден момент.
Вклучени во Шише Магија преземете вие ќе се научи како да се направи посебен шише потребни за вршење на овие ефекти, како и извршување на инструкции.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Магија Трикови:
Close-up Магија
Фаза Магија:
магијата упатство
монета магија:
магијата прстен
идеализам:
Levitation магија
магијата на книгата:
покер магија
Сметате магија:
Магијата предавање
јаже магија:
dove магија
магијата производи:
волшебник магија
магијата играчки:
магијата реквизити

Поврзани производи