Топла Продажба Дрво Cufflinks Висок Квалитет Бренд за Накит Мода Плоштадот Cassia siamea Ткаенината линкови За Mens Подарок Формален Бизнис свадба
Ново - 12 %

Топла Продажба Дрво Cufflinks Висок Квалитет Бренд за Накит Мода Плоштадот Cassia siamea Ткаенината линкови За Mens Подарок

Залиха
DEN 369.12
DEN 325.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LEPC0025
Бренд Име:
LEPTON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Дрво
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Cufflinks Функција:
Дрвени Cufflinks
Име на производ:
дрво cufflinks
Главната боја:
Браун
Состојба:
Најновите 2016 година
NewestOccasion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Деловно
позлата:
Имитација платина,Црна Пиштол,14K Glod,Розово Злато
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
квалитет:
Врвен квалитет
MATERIL:
Cassia siamea
Известување 1:
Различни cufflinks ќе биде малку боја

Поврзани производи