BASEHOME 10pcs Нерѓосувачки Челик Earring Settings Cabochon База Празно Одговара 12/14/16/18/20mm Cabochon Камео DIY Уво Изработка на Накит
Ново - 20 %

BASEHOME 10pcs Нерѓосувачки Челик Earring Settings Cabochon База Празно Одговара 12/14/16/18/20mm Cabochon Камео DIY Уво Изработка

Залиха
DEN 167.04
DEN 133.00
Износот:


BASEHOME 10pcs Нерѓосувачки Челик Earring Settings Cabochon База Празно Одговара 12/14/16/18/20mm Cabochon Камео DIY Уво Накит Одлуки Материјал : не ' рѓосувачки челик Празен База Големина : 12mm/14mm/16mm/18mm/20mm/25мм Количина : 10pcs/многу

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
уво Накит База
Број На Модел На:
C676
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
моден студ обетки додатоци
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
10pcs/многу
1:
DIY студ обетки
2:
12/14/16/18/20mm празен база
3:
12mm earring settings

Поврзани производи