Diy Усни закрпи за облека, железо везени печ applique железо на закрпи за шиење додатоци значка налепници за облека, торби
Ново - 17 %

Diy Усни закрпи за облека, железо везени печ applique железо на закрпи за шиење додатоци значка налепници за облека, торби

Залиха
DEN 81.12
DEN 67.00
Износот:


Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.
2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. 3.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата prodcuts и услуга.Ви благодариме.Имајте пријатен ден.
Се специјализираат во производство на закрпи. Добредојдовте на прилагодување.
Како да се користи од страна на железо брзо и durably
1. Прскање вода на задната страна од печ. 2. Место парче на облека. 3. Прилагодување на железо топлина како обично. 4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа. 5. Пеглање околу 10 до 20 секунди. 6.Се чека за закрпи да се излади,а потоа заврши. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди, како што се следи светлината и контрастот поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики покажа.
Diy Усни закрпи за облека, железо везени печ applique железо на закрпи за шиење додатоци значка налепници за облека, торби

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
genie
Број На Модел На:
DZ-084-10
Техника:
Извезена
Големина:
3.5CM*4.6CM
боја:
Црвена
Шема:
Усните
снабдувач:
Кина Производител
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи
Карактеристика 2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ
Обичај:
обичај печ

Поврзани производи