Laidong KAMA LL380,KM385T, на bendix за стартер моторот (не gear намалување тип) QD132A

Laidong KAMA LL380,KM385T, на bendix за стартер моторот (не gear намалување тип) QD132A

Залиха
DEN 763.20
Износот:


Дел име : bendix (Диск предни тркала)
погоден за стартер моторни QD132 A (не за QD1332 A) за моторот LL380 KM385

Декларираните карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
LL380 KM385 QD132A
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Поврзани производи