Suosikki година Нови Пристигнување во Вечерните Фустани Долг Формално Партија се Облекуваат Матурска Gown сатен фустани vestidos де феста бесплатен превозот
Ново - 10 %

Suosikki година Нови Пристигнување во Вечерните Фустани Долг Формално Партија се Облекуваат Матурска Gown сатен фустани

Залиха
DEN 2832.00
DEN 2549.00
Износот:


Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Suosikki
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes

Поврзани производи