Голема Корисни 200pcs/многу Метал претходно биле вклучени Grommets 3мм за Кожа Занает DIY Scrapbooking Чевли Мода Практични Додатоци
Ново - 1 %

Голема Корисни 200pcs/многу Метал претходно биле вклучени Grommets 3мм за Кожа Занает DIY Scrapbooking Чевли Мода Практични

Залиха
DEN 72.48
DEN 72.00
Износот:

Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификација :
Материјал : Метал
Облик : Тркалезна
Szie : 3мм
Боја : Црна/Сребрена/Бронза/Злато
Пакетот Вклучува :
200 x претходно биле вклучени(заптивка не се вклучени)

Декларираните карактеристики

Материјал:
Метал
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Големина:
As Picture Shows
Број На Модел На:
WY0640-01
Функција:
убава и издржлив
Материјал:
Метал
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени

Поврзани производи