Во парк! Животни Градежни Блокови Куче, Мачка Крава Овци Петел Свиња Пеперутка Пони Деца Улога Игра Играчки Бебе Учење Играчки
Ново - 6 %

Во парк! Животни Градежни Блокови Куче, Мачка Крава Овци Петел Свиња Пеперутка Пони Деца Улога Игра Играчки Бебе Учење Играчки

Залиха
DEN 20.16
DEN 19.00
Износот:


Животни Блокови
!00% компатибилен
Сите предмети се во парк.

Овој објект се мали блокови за возраста 3+ . Ве молиме имајте во предвид.
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа оваа точка! Ви благодариме! НАПОМЕНА : 1.Производи дојде без бескорисни мало пакет освен ако не е поинаку наведено .
2. Ве молиме да се потсети да го продолжи времето за испорака ако не пристигнат на време. 3. Ве молиме да Комуницирам пред отворањето Спор или Негативни Повратни информации.

Декларираните карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
SUN & CLOUD
Број На Модел На:
Животни блокови
Предупредување:
3+
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Поврзани производи