1 Buc Коленото Guard Коленото Поддршка на Ракавите за Заедничка Болка,Артритис&Повреда Обновување,Трчање,Џогирање,возење Велосипед,Обука, Пешачење

1 Buc Коленото Guard Коленото Поддршка на Ракавите за Заедничка Болка,Артритис&Повреда Обновување,Трчање,Џогирање,возење Велосипед,Обука,

Залиха
DEN 522.24
Износот:


Руски Пријатели : ве Молиме оставете го вашиот англиски Полно Име (Вашето име + Татко името + презиме )
Вистински Производ Show (Прикажи)>>>
Објектот информации : Име : Не се лизга Спортски Коленото Влошки Големина : S (Погоден за Нога обемот : 35-41 cm (13.8-16.1 инчи)) M ( Погоден за Нога обемот : 42-48 cm (16.5-19.2 инчи)) L ( Погоден за Нога обемот : 49-56 cm (19.3-22.0 инчи)) Пакет : opp вреќа Количина : 1 парче Должина : 28 см Функција : Топла, мека и дише Функција : Заштита на коленото, спречување на артритис и ублажување на болката во зглобовите Забелешка : Големината е мерена од страна , ве молиме оставете 1-2 см грешка ,ви благодариме

Декларираните карактеристики

Големина:
L, M, S
Број На Модел На:
C89
Материјал:
Најлон + Памук
Бренд Име:
TIMOWIN
Возраст:
Универзална

Поврзани производи