За Sony Xperia Z5 Случај Луксузни 3D Олеснување Насликани Назад Силикон Случај за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Покривајте Телефонот Опфаќа
Ново - 26 %

За Sony Xperia Z5 Случај Луксузни 3D Олеснување Насликани Назад Силикон Случај за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Покривајте

Залиха
DEN 119.52
DEN 88.00
Износот:

Ние само брод да се потврди цел адреси. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Симпатична,Сјајни
Големина:
for Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Случај Покривање Ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Покрие Случај Coque Случаи

Поврзани производи