6 Бои, Супер!! Oukitel K10000 Случај Мода Прилагодите Кожа Ексклузивни Заштитна Посебни Телефон Маска+Следење
Ново - 27 %

6 Бои, Супер!! Oukitel K10000 Случај Мода Прилагодите Кожа Ексклузивни Заштитна Посебни Телефон Маска+Следење

Залиха
DEN 382.56
DEN 279.00
Износот:


Фабрика Цена! 6 Бои Случај за Oukitel K10000 100% Посебни Телефон Случај Прилагодите Флип Кожа Заштитна Лизга-отпорни Телефон Покрие со Следење
Напомена :
1. Ние сме професионални телефон покрие фабрика продавачот,телефонот дупки ние се според официјалниот сајт на удар,секој телефон случај се 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/Флеш Дупка,ве Молиме остатокот увери купување.
2.Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар,ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за користење, нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.
3.Ние сме бесплатен превозот со следење на број .Можете да ги пратите секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.
4.Вистински фотографии на задната дупки е означување,ве Молиме продолжете да се однесуваат со нас.
Опис На Производот :
1.100% Сосема нов и добар квалитет
2.Направени СТП Кожа Материјал.
3.Заштита на вашиот телефон од гребење ,оштетување и удари и, исто така, го заштитите вашиот телефон со стил.
4.100% Совршено Одговараат за Камера/Флеш Дупка
5.Флексибилен и лесно се чисти.
6.Мала тежина и издржливи.
7. Професионални suppler и брза испорака.
Производ фотографии :
Повратни информации : ние ќе ве остават сите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. ние го цениме што ни остави сите 5 ѕвездички позитивни повратни информации до нас по добиваат ги задоволи парцела ве Молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да ни остави негативен или неутрален повратни информации или да се отвори ни спор. Лошо повратни информации не може да го реши проблемот,ние би сакале да четувате со проблемот, па ние може да го поправам и да бидете среќни.
Други Стил во нашата продавница :

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Карактеристики:
СТП Кожа
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
за OUKITEL
боја:
Црна,Розова,,Сина,Црвена Роза,Црвена,Кафеава
Услуга:
Индивидуализира
Дебелина:
Помалку од 1,5 mm
затворете:
Магнетното Копче
Функција:
100% Одговара за Камера / Флеш Дупка
дизајн:
Супер Млади Стил
Број На Модел На:
за OUKITEL K10000
Тип:
Случај

Поврзани производи