СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Цвет Природна Боја Две Дупки 12mm Кол. Costura Botones bottoni botoes
Ново - 50 %

СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Цвет Природна Боја Две Дупки 12mm Кол. Costura Botones bottoni botoes

Залиха
DEN 96.00
DEN 48.00
Износот:

СЈАЈ 100 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Цвет Природна Боја Две Дупки 12mm Кол. Costura Botones bottoni botoes
Материјал
Дрво
Големина
Appro : 12mm Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Како Слика
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Нема D133 ABE5
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни. ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Сопствени Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа ќе биде вашата трошоци ако настане. Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стоката била обработка преку нивната земја. Сите поврзани царински даноци / давачки ќе биде во примачот трошоци ако настане.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе остави позитивни повратни информации по секоја исплата.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Декларираните карактеристики

Големина:
12mm 100pcs
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
D133BE5
Големина:
12mm Dia.
боја:
Природни
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Украси Рачно Изработени Жени
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Новата Популарна боја
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes

Поврзани производи