Нови нерѓосувачки челик pendant мода накит слика логото Етерично Масло Diffuser ароматерапијата лебди lockets со синџир

Нови нерѓосувачки челик pendant мода накит слика логото Етерично Масло Diffuser ароматерапијата лебди lockets со синџир

Залиха
DEN 479.52
Износот:


2016 година нерѓосувачки челик pendant мода накит Етерично Масло Diffuser круг ароматерапијата лебди lockets
dimeter : 30мм
>>за превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите земја или e Packet во САД. Но, ако потрошувачите трошат повеќе од на производи ,ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух mail и e Packet обично ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена. да Бразил, тоа ќе биде побавно, понекогаш ќе биде повеќе од 60days.
>>за враќање
Ние прифаќаме врати
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
>>за Повратни информации
Вашето големо задоволство е нашата бескрајна мотивација.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. ви благодариме за вашата голема слава и голем фидбек.
ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. ви благодариме за вашата помош.
>>за нас
ние сме фабрика, обичај прави е на располагање. ако ви треба некои примероци, ние ќе ви понуди бесплатно, но ќе мора да плаќаат поштарина. ако сакате да ги нарачате тука и треба некои други примероци, ние ќе ви испратиме мостри заедно со вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KUBOOZ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
pendant 0004
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Објектот:
моден накит
CATAGORY:
locket pendant
квалитет:
висок квалитет со гаранција
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
како Слика
Големина:
30мм
Стил:
Моден
Пакет:
Едно парче една торба
Обичај:
Yes
дизајн:
логото pendant

Поврзани производи